Курячі яйця – харчування бодібілдера

Катерина

Updated on:

Курячі яйця завжди були одним з кращих і недорогих джерел білка для людини. В середньому, одне яйце містить близько 6 гр. протеїну, 4 гр. жирів, 0,5 гр. вуглеводів, а також ряд необхідних організму вітамінів і мінералів.

kuryachiyai

Незважаючи на поширену думку про корисність сирих яєць, зловживати ними не слід, тому що яйця містять речовини, які сильно гальмують процес перетравлення і не сприяють засвоєнню організмом вітаміну Н. Саме тому курячі яйця необхідно вживати в їжу тільки після термічної обробки при температурі не нижче 80 ° С.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

Так чи варто вживати яйця бодібілдеру? Оскільки переважна більшість атлетів молодше 30 років, то проблем з високим рівнем холестерину у них немає. Не слід забувати, що холестерин входить до складу клітинних мембран. Оскільки головна мета будь-якого культуриста – нарощування м’язової маси, то і холестерину йому потрібно значно більше, ніж середньостатистичній людині. Таким чином введення в харчовий раціон спортсмена-культуриста яєць дає тільки позитивний ефект, особливо якщо спортсмен працює над набором м’язової маси.

yaica

Таким чином, курячі яйця є необхідним і одним з корисних продуктів харчування в бодібілдингу.