Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Продукти, які не можна їсти на голодний шлунок


nemojno_istu_na_snidanok.jpg (142.45 Kb)

Як відомо, сніданок є важливим прийомом їжі для нашого організму, оскільки саме він заряджає нас енергією на першу половину дня. Провідні дієтологи розповіли, з яких продуктів краще не розпочинати свій день, адже вони можуть зашкодити вашому шлунку.

Цитрусові та фреші з них.

Ефірні олії цитрусових і фруктові кислоти подразнюють слизову оболонку шлунка, тим самим посилюють виділення соляної кислоти. Шлунок при цьому почуває себе так, як ніби в нього влили оцту. Особливо обачними з цитрусовими на сніданок повинні бути ті, в кого підвищений рівень кислотності, виразка і хронічний гастрит.

produktu_snidanok_citrusovi.jpg (158.41 Kb) . . .

Сирі овочі та фрукти

Про користь овочів і фруктів ніхто не сперечається, а ось чи приймати важку клітковину зранку - це питання. Діло в тому, що вона подразнює слизову оболонку шлунка, через що може з'явитись біль, важкість та здуття.

produktu_snidanok_ovochi.jpg (93.26 Kb)

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

Солодощі

Солодощі зранку заставляють працювати підшлункову на повну. Надлишок інсуліну сприяє не лише відкладенню зайвого жиру на стегнах, але і приводить до підвищення цукру в крові і розвитку цукрового діабету.

produktu_snidanok_solodoshi.jpg (90.03 Kb)

Холодні напої

Якщо у вас є хронічні захворювання травного тракту, то холодні напої можуть спровокувати загострення. Окрім цього, вони приводять до звуження судин шлунка і погіршення кровообігу, що погіршує процес травлення їжі.

produktu_snidanok_holodni_napoi.jpg (77.54 Kb)

Йогурт

Якщо ви споживаєте йогурт на голодний шлунок то він втрачає частину власних корисних речовин. Рекомендується вживати йогурт через дві години після прийому їжі або перед сном. Лише в цих випадках він справді приносить користь в процесі травлення.

produktu_snidanok_yogurt.jpg (77.02 Kb)Про здоров'я

Схожі публікації

Рекомендуємо