Продукти, які не можна їсти на голодний шлунок

anna

Updated on:

nemojno_istu_na_snidanok

Як відомо, сніданок є важливим прийомом їжі для нашого організму, оскільки саме він заряджає нас енергією на першу половину дня. Провідні дієтологи розповіли, з яких продуктів краще не розпочинати свій день, адже вони можуть зашкодити вашому шлунку.

Цитрусові та фреші з них.

Ефірні олії цитрусових і фруктові кислоти подразнюють слизову оболонку шлунка, тим самим посилюють виділення соляної кислоти. Шлунок при цьому почуває себе так, як ніби в нього влили оцту. Особливо обачними з цитрусовими на сніданок повинні бути ті, в кого підвищений рівень кислотності, виразка і хронічний гастрит.

produktu_snidanok_citrusovi

. . .

Сирі овочі та фрукти

Про користь овочів і фруктів ніхто не сперечається, а ось чи приймати важку клітковину зранку – це питання. Діло в тому, що вона подразнює слизову оболонку шлунка, через що може з’явитись біль, важкість та здуття.

produktu_snidanok_ovochi

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

Солодощі

Солодощі зранку заставляють працювати підшлункову на повну. Надлишок інсуліну сприяє не лише відкладенню зайвого жиру на стегнах, але і приводить до підвищення цукру в крові і розвитку цукрового діабету.

produktu_snidanok_solodoshi

Холодні напої

Якщо у вас є хронічні захворювання травного тракту, то холодні напої можуть спровокувати загострення. Окрім цього, вони приводять до звуження судин шлунка і погіршення кровообігу, що погіршує процес травлення їжі.

produktu_snidanok_holodni_napoi

Йогурт

Якщо ви споживаєте йогурт на голодний шлунок то він втрачає частину власних корисних речовин. Рекомендується вживати йогурт через дві години після прийому їжі або перед сном. Лише в цих випадках він справді приносить користь в процесі травлення.

produktu_snidanok_yogurt