Солодощі, які не завдадуть шкоди для фігури

Катерина

Updated on:

Якщо ви ласун, і вам важко відмовити собі в улюблених солодощах, спробуйте знайти їм корисну заміну.

6_solodosziv

Мед

Він не менш калорійний, ніж цукор, а от користі від нього набагато більше. У меді містяться корисні ферменти, вітаміни і поживні речовини, які, в свою чергу, покращують настрій і імунітет.

Мармелад

У ньому немає жиру, проте мармелад може похвалитися великим вмістом пектину – природного полімеру, який знижує рівень шкідливого холестерину в крові. У деяких випадках пектин в мармеладі замінюється агаром. Цей натуральний продукт виробляється з водоростей і також виводить з організму шкідливі речовини.

Сухофрукти

У них є багато переваг перед іншими солодощами. Це натуральний продукт, який не містить шкідливих харчових добавок. Сухофрукти також є багатим джерелом вітамінів і мікроелементів.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Зефір

Подібний мармеладу, в ньому також немає жиру, і він містить агар або пектин. Крім того, в його складі є білок, залізо і фосфор.

Злакові батончики

Цей продукт, який ви знайдете практично в будь-якій аптеці, є відмінним рішенням для корисного перекусу. Його склад часто не викликає ніяких підозр: пластівці злакові, фрукти, горіхи і сироп – ось основні інгредієнти цих снеків.

. . . . . .

Пастила

Виготовляють ці дієтичні солодощі методом змішування патоки, мармеладної маси, сиропу і агару або пектину. Цей прекрасний десерт в невеликих кількостях корисний для нігтів, волосся та навіть нервової системи.