Що таке гейнер і чи потрібен він Вам

Катерина

Updated on:

Гейнер являє собою спеціальну поживну суміш, яка, як правило, використовується спортсменами. Головною функцією суміші є допомога організму в збільшенні м’язової маси, а також отриманні додаткової енергії.

szo_take_geiner

За результатами численних досліджень гейнер не раз визнавали якісним і дуже корисним продуктом. Деякі вчені навіть заявляють, це одна з кращих харчових добавок для спортсменів, яка перевершила величезну кількість аналогів у всьому світі.

Залежно від якості використовуваних в суміші компонентів, в магазинах можна знайти гейнер по будь-якій ціні. Однак, як показує практика, в дешевих гейнерах виробники застосовують низькоякісні протеїни і жири.

Кому корисний гейнер

Гейнер виступить ідеальним помічником при тривалих тренуваннях для людей худорлявої статури. Так як людям, які мають даний тип статури, властивий швидкий метаболізм, проблема нестачі м’язової маси актуальна майже завжди. Гейнер забезпечить необхідними поживними речовинами, тому тренуватися і набирати потрібну вагу буде простіше.

А ось для спортсменів з уповільненими метаболізмом, які швидко набирають вагу, вживання гейнера буде безглуздим, так як в їх випадку почне рости підшкірний жир. Якщо ви вирішили купити товар з метою швидкого набору м’язової маси, то для вас найбільш актуальним буде якісний протеїн, який теж можна знайти в спортивному магазині.

Дивіться також: Як робити розминку перед пробіжкою

Позитивні ефекти від застосування гейнера

– Набір м’язової маси за короткий період.

– Тривалі тренування без почуття втоми.

– Швидка підзарядка після тренування.

– Запобігання руйнування білків, спрямованих на побудову м’язової маси.

Побічні ефекти, рекомендації

Гейнер може викликати побічні ефекти. Дана суміш не рекомендується до вживання людям, що мають проблеми з підшлунковою залозою, печінкою.

Слід купувати гейнер від перевірених виробників.