Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Види спорту, які продовжують життя


1zhiti.jpeg (46.86 Kb)

Спорт продовжує життя. Однак з цього правила є винятки, адже не кожен вид спорту підходить всім людям. Вчені тривалий час вивчали вплив спорту на здоров'я людей. Найбільш масштабне дослідження було проведено групою австралійських і європейських вчених. Воно тривало 14 років, а кількість учасників перевищила вісімдесят тисяч чоловік. В результаті вченим вдалося відповісти на питання, які види спорту продовжують життя?

Всі види спорту з ракеткою

Вчені впевнені, що сквош, бадмінтон і теніс здатні принести організму максимальну користь. Ці види спорту передбачають активні рухи, що позитивно впливають на роботу дихальної системи та серцевого м'язу.

raketka.jpg (30.34 Kb) .

Аеробіка

Цей вид фітнесу користується великим успіхом у жінок, що бажають позбутися зайвої ваги і підтримувати гарну фігуру. Важливо відзначити, що аеробіка відмінно підходить для людей різних вікових груп, що робить її універсальним інструментом для зміцнення здоров'я.

aerob2.jpg (44.99 Kb)

Читайте також: Street workout - молодіжний вуличний спорт

Плавання

Тренування в басейні змушують активно працювати всі м'язи. Вчені впевнені, що це відмінний спосіб боротьби із зайвою вагою і зміцнення серцево-судинної системи. Добре підходить плавання і тим людям, які відновлюються після раніше отриманих ушкоджень або хірургічного втручання.

plava3.jpg (51.01 Kb) . . .

Велоспорт

Вчені встановили, що велоспорт здатний збільшити тривалість життя в середньому на 15 відсотків. Також вони відзначають позитивний вплив на роботу серцево-судинної системи і уповільнення процесів розвитку захворювань онкологічної природи.

vedsport.jpg (42.32 Kb)Про здоров'я

Схожі публікації