Як білки, жири і вуглеводи допомагають нам схуднути?

Катерина

Updated on:

Організм не може функціонувати без білків, жирів і вуглеводів, кожен елемент живлення відіграє свою роль. Для того, щоб ефективно втрачати вагу, потрібно використовувати кожен елемент за призначенням.

yak_bilki_zhiri

Харчування побудовано на трьох найважливіших елементах – білки, вуглеводи і жири, кожен з них грає свою роль. При відсутності одного з елементів живлення тіло перестає правильно функціонувати. Для того, щоб худнути без шкоди для здоров’я, необхідно знати функцію кожного з елементів живлення.

. . .

Вуглеводи

Вуглеводи – не ворог фігури, а основне джерело енергії для всіх клітин організму. Харчування для схуднення не повинно включати в себе швидкі вуглеводи, вони дають занадто високу кількість енергії і високу концентрацію глюкози в крові, це неминуче призводить до нових зайвим кілограмам. Повільні вуглеводи необхідні для будь-якої з систем харчування, вони дозволяють людині відчути себе ситим, а також підвищують рівень вироблення серотоніну.

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

Білки

Білкові продукти необхідні для того, щоб відчувати себе ситим, вживши мінімальну кількість калорій. Білок дуже довго перетравлюється, тому його присутність в трапезі уповільнює рух їжі через шлунково-кишковий тракт. Вживання білка допомагає уникнути проблем зі здоров’ям, викликаних виробленням великої кількості інсуліну.

Жири

Вони викликають страх у багатьох людей, що прагнуть схуднути. Жири входять до складу клітинних мембран, вони необхідні для засвоєння жиророзчинних вітамінів A, D, E і K, підтримки здоров’я нервової системи. Як і білки, жири дуже довго засвоюються, стабілізують рівень цукру в крові і дозволяють відчувати себе ситим довгий час після прийому їжі.