Зміни в житті, які допоможуть схуднути

Катерина

Updated on:

Скільки разів бажання схуднути закінчувалося нічим. Зараз дуже багато інформації, багато дієтологів, в кожному районі кілька фітнес залів, але як і раніше залишаються люди із зайвою вагою і частина з них активно з цим бореться.

pershi_zmini__v_sposobi

Для початку потрібно привчити свій організм до їжі. Найбільша помилка: пропускати прийоми їжі, їсти рідше і менше, прибирати з раціону багато потрібних продуктів. Якщо ваш раціон складається з сніданку з швидких вуглеводів, потім обід і на вечерю вже кефір, бо нібито ввечері їсти не можна, то це терміново потрібно міняти. Пропонуємо додати кілька зелених смузі і корисних перекусів. Потім приблизно через тиждень, смузі можна замінити більш твердою їжею. А перекуси залишити. Організм звикне до того, що ви постійно його підживлюєте і він починає працювати як треба.

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

Додати фітнес кілька разів на тиждень з метою схуднути це дуже мало. Вам потрібно багато ходити. Почніть з щоденних 10000 кроків, поступово доведіть до 15000. Ця повсякденна активність необхідна і для здоров’я і для запуску скидання ваги. Силові тренування відмінно допомагають зміцнити м’язи, відточити фігуру, поміняти трохи пропорції тіла і зробити тіло рельєфним і пружним.

Також потрібно не забувати про сон, але деяким людям важко це пов’язати зі схудненням. Справа в тому, що неякісний сон порушує роботу гормонів і зокрема тих, які відповідають за апетит і ситність. Тому ви не зможете це контролювати, організм буде давати неправильні сигнали про те, скільки треба з’їсти і коли ви наїлися, що однозначно призведе до переїдання.