Як зробити ранок набагато продуктивнішим

Катерина

Updated on:

Пропонуємо вам ознайомитися з правилами, які допоможуть зробити ранок набагато продуктивнішим.

produktivnii_ranok_golovna

. . . .

1.Заплануйте три обов’язкових справи на завтра перед сном

Це дуже допомагає уникнути такого стану, коли буквально не знаєш, за що хапатися. Якщо ви хочете, щоб ваш ранок був продуктивним, заплануйте собі три найважливіших справи, які обов’язково потрібно зробити до обіду. Це повинні бути реальні і здійсненні завдання на зразок заповнити звіт, зателефонувати в Львівводоканал і так далі.

2.Записуйте думки перед сном

У кожного з нас є проблеми, які в майбутньому потребують вашого втручання. Це можна відкласти, але думки про них сильно відволікають. Щоб розвантажити мозок, випишіть їх на окремий листок або ж заведіть журнал. Так ви зможете відволіктися і почати думати про те, що запланували на завтрашній ранок.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

3.Подивіться прогноз погоди і визначтесь з одягом на завтра

Подивіться погоду, підготуйте одяг, помийте кавоварку, всі ці справи не тільки забирають дорогоцінний час вранці, але і сильно відволікають від дійсно важливих задач. Якщо вранці ви ходите в тренажерний зал, зберіть речі ввечері. Все одно ніяких серйозних справ починати ввечері ви не будете, тому витратьте цей час на обов’язкові процедури, щоб звільнитись від них ранці.

produktivniiranok3

. . . . . .

4.Розберіть свою сумку

Це потрібно робити регулярно. У нас накопичується різне сміття, яке ми носимо з собою: упаковка від жуйки, флаєри та листівки, монети, квитки на трамвай, списані ручки, чеки, носові хустинки та інше. Адже весь цей мотлох заважає вам знайти потрібні речі в своїй сумці, коли це необхідно.