Ідеальні сідниці: Топ-5 вправ

Катерина

Updated on:

Купивши абонемент в спортзал не завжди є зайві кошти для занять з тренером, а так хочеться щоб хтось розповів, які вправи виконувати, щоб підтягнути сідниці. Вправ для сідниць на сьогодні існує безліч, але часу виконувати їх всіх немає. Якщо ви мрієте про пружні та спокусливі сідниці, тоді ці прості вправи будуть їх запорукою. Спочатку їх можна виконувати без зайвого навантаження, проте з часом воно буде необхідним, для того щоб отримати бажаний результат.

sportivna3

Ідеальні сідниці: Топ-5 вправ

П’ять простих, але ефективних вправ, за умови регулярного їх виконання, зроблять ваші сідниці підтягнутими і пружними.

1. Починаємо з присідань. Кому важко, для початку може робити півприсяд, злегка згинаючи ноги в колінах. Кому форма дозволяє, роби класичні присідання, руки вперед. А хто хоче присідати не тільки ефективно, але ще і красиво, той може поставити ноги ширше плечей і згинати ноги в колінах до кута в 90 градусів. Руки при цьому витягуємо перед собою. Почни з 15 раз, але в міру набуття спортивної форми збільшуй навантаження до трьох підходів по 20 разів.

2. Продовжуємо працювати над сідницями, виконуючи махи ногою. Тримайтеся за спинку стільця. Робимо короткі махи назад правою ногою, не опускаючи її на підлогу. Потім міняємо ногу. Починаємо з 15 раз на кожну ногу, поступово збільшуємо навантаження.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

3. Лягаємо на килимок. Ноги згинаємо в колінах під кутом в 90 градусів. Максимально відриваємо від підлоги сідниці, напружуючи їх при кожному підйомі. Голова і плечі щільно притиснуті до підлоги. Починаємо з 15 раз, але поступово збільшуємо кількість повторів.

4. Перевертається на живіт. Ноги відриваємо від підлоги, робимо рухи, схожі на ножиці. Починаємо з 15 раз і по можливості збільшуємо навантаження.

5. Стаємо на руки та коліна і виконуємо по черзі махи ногою назад. Махи можна робити прямою ногою, але кому зручно, можна і зігнутою. Повтори 15 разів на кожну ногу.

na_che