20 причин полюбити банани

Катерина

Updated on:

У бананах міститься багато клітковини, що благотворно впливає на процес травлення. Сахароза і фруктоза забезпечує організм великим запасом енергії, що дозволить вам тренуватися довше звичайного і не відчувати втоми.

banan2

20 причин полюбити банани

1. Джерело енергії. Банани перед тренуванням – достатній запас енергії, щоб займатися найбільш ефективно.

2. Боротьба з депресією. Банани містять велику кількість триптофану – речовини, яка в організмі розщеплюється на серотонін. Як відомо серотонін – викликає відчуття щастя. Тому банани поліпшують настрій.

3. Безпека. Завдяки бананам ви убезпечите себе від можливих судом литкових м’язів під час тренувань.

4.Банани покращують травлення не тільки завдяки клітковині. Пектини і хелати, що входять до їх складу, виводять токсини і інші шкідливі речовини з організму, що покращує травлення.

5. Банани для дівчат. Знову-таки завдяки серотоніну і іншим корисним речовинам, банани відмінно знімають симптоми ПМС. З’ївши банан, ви позбудетеся від напруги і поганого настрою.

6. Здоров’я. Банани не тільки покращують настрій. Вони благотворно впливають на нервову систему, запобігають появі набряків, допомагають позбавитися від зайвої ваги і навіть захищають від розвитку цукрового діабету.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

7. Завдяки великій кількості заліза, що входить до складу, банани – просто незамінний продукт для страждаючих анемією.

8. Калій, який входить до складу бананів, допомагає значно зменшити ризик інфаркту та інсульту, покращує стан кровоносних судин і бореться з гіпертонією.

9. Зміцнення. Банани здатні затримувати кальцій в організмі. Таким чином, він не виходить з тіла разом з сечею, а залишається в організмі і зміцнює ваші кістки.

10. Ще одна корисна властивість бананів – поліпшення мікрофлори кишечника. Банани стимулюють розвиток корисних бактерій травної системи, а завдяки ферментам, що входять до складу бананів, поживні речовини, що надходять з іншою їжею, засвоюються організмом набагато швидше.

11. Завдяки волокнистої структурі, банани покращують травлення, що допомагає позбутися від запорів.

12. Банани – прекрасний відновлюваний продукт, якщо ви деякий час страждали від діареї.

13. Так само банани допомагають позбутися від печії.

14. Банани рекомендують вживати при виразці шлунка, адже вони захищають стінки шлунка від агресивних кислот в їжі.

banan

15. До того ж до складу бананів входять антиоксиданти, які захищають організм від шкідливих радикалів і підвищують імунітет.

16. Банани стабілізують рівень цукру в крові, що так само допомагає позбутися від нудоти.

17. Банани приносять користь не тільки у вигляді їжі. Використовуйте шкірку банана, щоб втихомирити свербіж від укусу комахи – досить прикласти до укусу шкірку її внутрішньою стороною.

18. Банани навіть допомагають пережити сильну спеку. Виявляється, вони здатні знижувати температуру тіла, що допоможе вам, якщо вам просто жарко.

19. Завдяки бананам можна навіть кинути курити. Велика кількість вітамінів допомагають швидше вивести нікотин з організму і адаптуватися до його відсутності.

20. Банани роблять людей розумнішими. Високий рівень калію робить вас більш сприйнятливим до нової інформації, що допоможе підготуватися до іспиту набагато швидше і ефективніше.