Найкращі вправи для жироспалювання

Катерина

Updated on:

Ви знаєте, як багато людей в світі замислюються про схуднення? Не злічити. У гонитві за підтягнутим тілом безліч чоловіків і жінок щодня розшукують всілякі дієти, методики схуднення і тренування для спалювання жиру. Розглянемо найкращі вправи для жироспалювання.

zhirospalyuyuchi_vpravi

Плавання. Хорошою вправою для спалювання жиру є активне плавання. Тобі варто лише кілька разів в тиждень приходити в басейн, щоб через якийсь час помітити позитивні зміни в своєму тілі. Справа в тому, що під час плавання в людському тілі задіюються практично всі м’язи.

Біг.Одним з найбільш ефективних тренувань для твого тіла стане звичайний біг. Внеси в свій режим щоденні ранкові пробіжки, і вже через тиждень ти помітиш зміни в тілі: ногах, животі, сідницях, та й дихати, звичайно, стане набагато легше. А якщо ти відрізняєшся особливою завзятістю, можеш бігати і вечорами.

Танці. Танці – це приголомшливе вправа як для роботи в залі на спеціальних курсах танців, так і для домашніх тренувань для спалювання жиру. Ти не страждаєш від численних комплексів? Сміливо йди в фітнес-клуб і займайся, наприклад, Зумбо. Хочеш позайматися вдома? Вмикай відеоуроки, улюблену музику і вперед! Танці – відмінний спосіб боротьби із зайвою вагою.

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

Вистрибування з присідання. Вправа складна, але дуже дієва. Твоя програма тренувань по спалюванню жиру збагатиться, якщо ти додаси в неї вистрибування з присідання. Якщо тобі важко у виконанні вправи, то почни виконувати вправу, тримаючись однією рукою за спинку стільця. 20 хвилин інтенсивного тренування з присіданнями, і мінус 400 ккал. Але знай, спочатку потрібно просто навчитися правильно присідати.

Присідаємо на одній нозі. Встаємо рівно, ноги на ширину. Сильно напружуємо мускулатуру преса і піднімаємо праве коліно до живота. Після цього намагаємося виконати 10 присідань на лівій нозі, потім повторити для іншої ноги. Це допоможе зміцнювати м’язи стегон і живота.

Віджимання. Це не просто вправа, а цілий комплекс. Варіантів виконання дуже багато. Якщо класичні віджимання занадто легкі і нецікаві, то можна спробувати робити вправу на одній руці.

Скакалка. Стрибаючи на скакалці, можна спалити ще більше жиру, ніж при бігу. Але для цього потрібно дуже швидко рухатися – 65-75 стрибків за 60 секунд.