5 хороших способів зміцнити імунітет восени

Катерина

Updated on:

У холодну пору року наш організм найбільш схильний до дії різних вірусів, що викликають захворювання. Сьогодні розкажемо вам, що потрібно робити для того, щоб підвищити власний імунітет.

osin_imunitet

Відмовтеся від шкідливих звичок

Куріння та алкоголь працюють проти імунітету. Вони викликають рак, пригнічують мозкову активність і призводять до інших небезпечних захворювань.

Не нервуйтеся

Гормони стресу порушують роботу імунної системи і сприяють розвитку безлічі хвороб. Повний спокій – це не найгірший метод підтримки імунітету.

Їжте більше овочів і фруктів

Не відмовляйтеся від вітамінів, які дарує природа. Їжте сезонні овочі та фрукти, які багаті клітковиною, вітамінами А і В. Часник, імбир і лимони допоможуть вашому імунітету впоратися з вірусами.

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

Висипайтеся

Простий і очевидний спосіб підвищити імунітет – висипатися. Дослідження показали, що люди, які регулярно висипаються, хворіють менше, ніж ті, хто постійно недосипає.

. . . . .

Займайтеся спортом

Спорт допомагає відразу в декількох напрямках: по-перше, спортсмени і правда менше хворіють, по-друге, спорт регулює режим сну, по-третє, спорт допомагає боротися з ожирінням.