Найкрутіші вправи для сідниць

Катерина

Updated on:

prysidannya

Красиві сідниці – мрія багатьох дівчат. Ми підготували для вас найкрутіші вправи, які допоможуть прокачати сідниці в домашніх умовах. Звичайно ж не забувайте про правильне харчування.

sidnici_krtui

Присідання з широко розставленими ногами. Слідкуйте за тим, щоб спина була прямою. Зафіксуйте ступні трохи ширше плечей. Виконайте 20 пружних рухів, опускаючи таз до паралелі з підлогою. Зробіть 3 підходи.

samikruti1

Підйом прямої ноги. Поставте долоні на підлогу під плечима. Одну ногу підніміть вгору, плавно опускайте і піднімайте таз. Спину при цьому тримайте рівно. Зробіть 3 підходи по 15-20 підйомів на кожну ногу.

sami_kruti2

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

Підйом зігнутою в коліні ноги. Встаньте на коліна. Долоні поставте на підлогу під плечовими суглобами. Зігнуту в коліні ногу підніміть так, щоб вона стала паралельно підлозі. Піднімайте ногу вище паралелі, намагаючись як би торкнутися п’ятою стелі. Ногу при цьому весь час тримайте на вазі і не опускайте нижче початкового положення. Зробіть 3 підходи по 15-20 разів на кожну ногу.

sami_kruti_3

Випад з підйомом ноги. Ноги на ширині таза. Зробіть випад назад, а потім підніміть стегно до паралелі з підлогою. Слідкуйте за тим, щоб коліно передньої ноги не виходило за носок. Зробіть 3 підходи по 10-15 разів на кожну ногу.

sami_kruti__4