Прибираємо жирок з найпроблемніших місць

Катерина

Updated on:

Навіть у власниць спортивних фігур є проблемні місця, звідки зігнати жирок буває вкрай непросто. Саме ці складочки псують все враження, коли ви одягаєте відкриті сукні, топи і купальники.

zhir_problemni_zoni

Проблемне місце №1: Лопатки

Щоб прибрати проблемне місце, яке видно над бюстгальтером, треба підкачати дельтоподібний і трапецієподібний м’язи спини.

Упріться лівим коліном і лівою рукою в сидіння стільця, в руку візьміть 2-кілограмову гантель і опустіть вниз. Повільно піднімайте гантель, відставляючи лікоть в сторону. 2-3 підходи по 15-20 разів кожною рукою.

Проблемне місце №2: Стегна

Якщо вас турбують проблемні місця на внутрішній стороні стегон, підтягніть великі, середні і малі сідничні м’язи.

Лежачи на лівому боці, піднімайте пряму праву ногу. 2-3 підходи по 20-25 разів кожною ногою.

Проблемне місце №3: Плечі

Власниці проблемних плечей повинні працювати над трицепсами.

Встаньте спиною до стільця, упріться в сидіння руками і віджимайтеся. 2-3 підходи по 15 разів.

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

Проблемне місце №4: Пахви

Ляжте на спину, візьміть 2-кілограмові гантелі. Піднімайте руки перед грудьми і розводьте в сторони, не торкаючись підлоги. 2-3 підходи по 15-20 разів.

Проблемне місце №5: Боки, живіт

Ляжте на спину, руки покладіть під голову, ноги зігніть в колінах. Підніміть верхню частину тулуба якомога вище. 2-3 підходи по 20-25 разів.

Ляжте на бік і зігніть ноги в колінах так, щоб між стегнами і корпусом утворився прямий кут. Верхню руку витягніть вперед, нижню покладіть під голову. Підніміть корпус. 2 підходи по 10-15 разів з кожної сторони.