Прості вправи для втрати калорій

Катерина

Updated on:

Ці заняття спортом допоможуть спалити більше калорій. Результат не змусить себе довго чекати.

4_vpravidlya_vtratikalorii

Велосипед

За одну годину зручного для вас темпу спалюється приблизно 380 калорій. Якщо ви хочете підсилити ефект, поставте швидкісний режим, що вимагає великих фізичних зусиль, але пам’ятайте – ви не повинні мати потребу у відпочинку.

Можна також використовувати велотренажер або бігову доріжку. Чергуйте хвилину швидкого бігу з хвилиною ходьби. Повторіть комплекс 8 разів.

Читайте також: Вправи та правила для виконання розминки перед тренуванням (відео)

Присідання

Витягніть руки перед собою і повільно присідайте. Правильне присідання відмінно зміцнює м’язи стегон, сідниць, пресу, квадріцепсів, спини і підколінні сухожилля. Плюс до всього присідання відмінно позначаються на балансі та координації.

Біг

Легкий біг туди і назад, по 10 кроків в кожну сторону, протягом 3-5 хвилин, поліпшить рівновагу і задіє м’язи, якими ви нечасто користуєтеся в звичайному житті. Для безпеки бігайте там, де ви не будете врізатися в людей або інші об’єкти.

Під час бігу наш організм виробляє ендорфін – гормон щастя. Тобто, поки ви бігаєте, з’являється відчуття піднесення, задоволення собою, прояснюються думки, а загалом, ви стаєте трішки щасливішими.

За годину пробіжки в середньому темпі ви спалюєте в середньому 800-900 калорій. Але це ще не всі новини: якщо ви бігаєте регулярно, то калорії активно спалюватимуться навіть після бігу, під час відпочинку. Здивовані? Ось такий от цікавий людський організм!

Хотьба

Чергуйте короткі і довгі кроки. Почніть з коротких. Ідіть швидкими маленькими кроками протягом 1 хвилини, потім переходьте на повільний довгий крок. Чергування кроків дозволяє задіяти більше м’язів, активніше спалює калорії і зміцнює коліна. Навіть кілометр такої ходьби дасть результати. Зверніть увагу, що цю вправу не варто робити в дні велосипедних прогулянок і занять на біговій доріжці.

outdoorrunning