Вправи для всього тіла з еластичною стрічкою

Diana Litvinchuk

Вправи з еластичною стрічкою для всього тіла

Еластичні стрічки (фітнес-резинки) — це великі еластичні смужки, які можна використовувати для тренування всіх груп м’язів вашого тіла. Вони особливо корисні для людей з обмеженим рухом, оскільки багато вправ можна виконувати у сидячому положенні.

Силові вправи зміцнюють м’язи, а вправи на гнучкість розтягують їх, полегшуючи щоденну активність. Деякі з цих вправ можна виконувати у сидячому положенні. Рекомендовано робити вправи з еластичною стрічкою двічі на тиждень, щоб підтримувати своє тіло в тонусі.

Важливо знати, що якщо ви маєте проблеми з серцем або ви маєте високий кров’яний тиск проконсультуйтеся зі своїм лікарем, щоб дізнатися, які види активності ви можете безпечно займатися та яку кількість.

Бічний підйом за допомогою гумової стрічки

Бічний підйом за допомогою гумової стрічки

Як виконувати вправу:

Встаньте, поставте обидві ноги (або одну ногу) на середину еластичної гумки та візьміться за її кінці руками. Відведіть обидві руки в сторони, поки вони не досягнуть висоти плечей, потім поверніться у вихідне положення і повторіть цю вправу 10 разів.

Жим від грудей

Жим від грудей

Як виконувати вправу:

Ви можете виконувати цю вправу сидячи або стоячи. Покладіть стрічку за спину та тримайте її за кінці. Витягніть обидві руки перед грудьми, потім поверніться у вихідне положення і повторіть цю вправу 10 разів.

Жим ногами за допомогою фітнес-резинки

Як виконувати вправу:

Сядьте на стілець з прямою спиною. Поставте одну ногу на середину смуги опору та візьміться за обидва кінці руками. Зігніть коліно до себе, потім випряміть його назад перед собою, перш ніж повернутися у вихідне положення та повторити з кожною ногою 10 разів.

Вправа для преса за допомогою еластичної стрічки

Як виконувати вправу:

Встаньте, поставте обидві ноги на середину смуги опору та візьміться за кінці руками. Підніміть руки догори, потім поверніться у вихідне положення і повторіть 10 разів.

Більше вправ для преса із фітнес-резинкою можна знайти тут.

Жим литок сидячи

Як виконувати вправу:

Сядьте на підлогу (або на стілець) з прямою спиною та відведіть руки назад (якщо ви виконуєте вправу на підлозі). Поставте одну ногу на середину смуги опору та візьміться за обидва кінці руками. Витягніть ногу та направте пальці ноги до стелі, а потім направте пальці вперед до землі. Поверніться у вихідне положення і повторіть кожною ногою 10 разів.