Як позбавитися від зайвої ваги за допомогою домашніх тренувань

Катерина

Updated on:

Фітнес-клуби не всім по кишені, а ті, які проводять доступну цінову політику, часто бувають переповнені, що не тільки заважає під час тренувань, але і викликає збентеження у новачків. Чому б не залишитися вдома і потренуватися в самоті, заощадивши гроші і час на дорогу.

trenuvannyadomaaaaa

Звичайно, у тренувань на дому є свій мінус, адже ви не завжди в змозі визначити, наскільки правильно виконуєте вправи і комбінуєте їх. У спортклубі є можливість скористатися підказкою тренера. Саме з цієї причини вам знадобляться наші поради.

1) Розплануйте заняття

Ставтеся до домашніх тренувань настільки ж серйозно, як до занять у фітнес-центрі, і не піддавайтеся спокусі пропустити навіть одне тренування. Практично кожен день вам буде здаватися, ніби термінові справи вимагають негайної уваги, але пам’ятайте, що запорукою успіху є регулярність занять. Найкраще займатися в один і той же час, чергуючи різні види вправ, тому заздалегідь складіть розклад занять.

2) Намагайтеся урізноманітнити заняття

Як згадувалося в першому пункті, не варто постійно займатися під одні і ті ж відеоуроки. Різноманітність необхідна не тільки для того, щоб збільшити ваш інтерес, а й для розподілу навантаження на різні групи м’язів.

yakpozbutisyavidzaivoivagizadopomogoyu

3) Використовуйте якісний інвентар

Якщо ви вирішили придбати тренажер або спортивний інвентар, наприклад, силову лаву, то поставтеся до покупки серйозно і купите найкраще з доступної категорії, при цьому пам’ятаючи, що «краще» не рівнозначно «дороге». Ретельно вивчіть характеристики тренажера, адже покупка повинна бути якісна і служити максимально довго.

Дивіться також: Як правильно віджиматися на брусах

4) Не поспішайте

Не намагайтеся зробити все і відразу. Якщо ви переходите до вправ з гантелями, вибирайте вагу, яка буде вам під силу. Прислухайтеся до організму, щоб достатньо навантажити м’язи.