Як позбутися обвислого живота

Катерина

Updated on:

Обвислий живіт зустрічається не тільки у повних, але і навіть у досить струнких людей. Утворюється він під впливом трьох чинників: товщина жирового прошарку, тонус м’язів і тонус шкірного покриву.

obvislii_zhivit

Як позбутися від обвислого живота і отримати сталевий прес? У цьому допоможуть правильні спортивні тренування і коригування харчування.

ТРЕНУВАННЯ

Найпоширеніша помилка – домагатися сталевого преса, прокачувати м’язи, але не працюючи над зменшенням жирового прошарку. А адже саме жир є головним ворогом рельєфного живота. Тому ідеальне тренування – це поєднання силових вправ з кардіо-навантаженнями.

КАРДІО-НАВАНТАЖЕННЯ

Під час кардіо-навантажень частішає серцевий ритм і прискорюється кровообіг. Ці фактори сприяють активному жироспалюванню. До числа найбільш ефективних кардіо-навантажень відноситься біг, стрибки через скакалку, крутіння обруча.

СИЛОВІ ВПРАВИ

Щоб накачати прес, потрібно працювати над м’язами живота, в чому допомагають силові вправи. У числі кращих вправ на прес – «ножиці», «велосипед», різні види планки і всілякі скручування.

Читайте також: Як правильно віджиматись від підлоги (Відео)

ХАРЧУВАННЯ

Усунути надлишок жиру на животі без корекції харчування неможливо. Якщо ви з’їдаєте калорій більше, ніж витрачаєте, то їх надлишок організм буде трансформувати в жирові відкладення. Тому виключіть з раціону продукти, які є джерелами «порожніх» калорій. Серед них білий хліб, цукор, чіпси тощо.

. .

Поєднуйте спортивні тренування з правильним харчуванням, і незабаром ваш живіт стане предметом вашої гордості!