Завантаження. Будь ласка, зачекайте...
Подорожі
Найкращі краєвиди у Карпатах

Насправді у перелік найкращих краєвидів у Карпатах можна включити навіть сотню місць і це все одно будуть не всі наймальовничіші локації в українських горах. Але таки спробуємо вибрати найбільш красиві з них.

читати далі...
Подорожі
Замок Паланок - подорожуємо Україною

Замок із привидами, Мукачівська Фортеця - все це про Замок Паланок, місце, котре варто відвідати кожному активному туристові!

читати далі...
Подорожі
Гора Говерла - перлина Карпат

Справжньою перлиною Українських Карпат та всієї України є Чорногірський хребет, де красується найвища гора України Говерла.

читати далі...
Подорожі
Незвідана Азія

Безвізовий режим дав можливість українцям подорожувати країнами Європи, але все більшу популярність набирають тури до Азії, країни, де все інакше: філософія, життєвий уклад та навіть їжа.

читати далі...
Активний відпочинок
Що робити, якщо заблукав у лісі

Навіть найзавзятіший грибар інколи може заблукати в лісі, від цього ніхто не застрахований. Ми розповімо вам як запам'ятовувати дорогу, як орієнтуватись по топографічній карті та як потрібно себе вести коли ви заблукали в лісі.

читати далі...
Подорожі
Що необхідно взяти у похід?

Гори, озера, степи та ліси - набір речей, котрі обов'язково взяти із собою у похід, яким би маршрутом не пролягала ваша подорож!

читати далі...
Подорожі
Сходження на Говерлу

Короткий екскурс, що допоможе тим, хто ніколи не здіймався на найвищу гору України.

читати далі...
Подорожі
Альтернативний туризм - що це?

Старий добрий туризм за новими правилами!

читати далі...
Подорожі
Робота за кордоном: чому українці обирають такий варіант заробітку?

Сьогодні за кордоном працюють більше 9 млн українців, які прагнуть розширити свої можливості кар’єрного зростання, отримувати достойну зарплату та пожити в іншій країні. Така робота — завжди цікавий і корисний досвід. На сервісі OLX Робота вакансій для таких людей досить багато, тому обирати є з чог...

читати далі...
Подорожі
5 найгарніших місць в Карпатах

Дізнайтесь про п’ятірку прекрасних місць в горах Карпати.

читати далі...