Качаємо трицепс – французький жим сидячи

Катерина

Updated on:

zhim_sidyachi

Французький жим сидячи – це ізолююча вправа, спрямована на розвиток трицепса. Ця вправа створює форму, починаючи від підтягнутого стану до промальованих обсягів рук.

Існує декілька варіантів французького жиму. Це може бути і жим двома руками, і жим однією рукою, і жим з криволінійним грифом. Ці різновиди французького жиму спрямовані на прокачку трицепса.

Двома руками з гантелею

Розгинання впливають найбільше на довгу головку трицепса. Руки в ліктях жорстко фіксуються і притискаються до вух, рухи виконуються передпліччям, спина і плечі у вертикальному положенні. Французький жим сидячи виконуємо з рівною спиною на лаві.

bicepsgolovna

Однією рукою з гантеллю

Для того щоб зафіксувати спину можна використовувати при виконанні лаву Скотта. Слід злегка притримувати лікоть вільною рукою, щоб не допускати його відхилення. Заводимо руку з гантеллю за голову, щільно притискаючи ліктьові суглоби до вух. Опускаємо за голову, згинаючи передпліччя.

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

tehnologiya_1

З криволінійним грифом

Уважно стежте за технікою, щоб не перекладати навантаження на інші м’язи. Передпліччя тримаємо прямо, не відводячи назад за голову. Плечі нерухомі, на вдиху – плавно вниз, на видиху – вгору.

.
tehnologiya2