Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Качаємо трицепс – французький жим сидячи


zhim_sidyachi.jpg (115.83 Kb)

Французький жим сидячи - це ізолююча вправа, спрямована на розвиток трицепса. Ця вправа створює форму, починаючи від підтягнутого стану до промальованих обсягів рук.

Існує декілька варіантів французького жиму. Це може бути і жим двома руками, і жим однією рукою, і жим з криволінійним грифом. Ці різновиди французького жиму спрямовані на прокачку трицепса.

Двома руками з гантелею

Розгинання впливають найбільше на довгу головку трицепса. Руки в ліктях жорстко фіксуються і притискаються до вух, рухи виконуються передпліччям, спина і плечі у вертикальному положенні. Французький жим сидячи виконуємо з рівною спиною на лаві.

bicepsgolovna.jpg (238.52 Kb)

Однією рукою з гантеллю

Для того щоб зафіксувати спину можна використовувати при виконанні лаву Скотта. Слід злегка притримувати лікоть вільною рукою, щоб не допускати його відхилення. Заводимо руку з гантеллю за голову, щільно притискаючи ліктьові суглоби до вух. Опускаємо за голову, згинаючи передпліччя.

Читайте також: Street workout - молодіжний вуличний спорт

tehnologiya_1.jpg (40.83 Kb)

З криволінійним грифом

Уважно стежте за технікою, щоб не перекладати навантаження на інші м'язи. Передпліччя тримаємо прямо, не відводячи назад за голову. Плечі нерухомі, на вдиху - плавно вниз, на видиху - вгору.

. tehnologiya2.gif (28.42 Kb)Силові вправи

Схожі публікації