Завантаження. Будь ласка, зачекайте...

Чому шкідливо швидко худнути?


«Швидко худнути шкідливо» - ці слова стали загальними рекомендаціями до всіх дієт. Втім, ніхто в це не вірить. Ми розглянемо конкретні приклади шкідливих процесів, які відбуваються в організмі при швидкому схудненні.

shvidkohudati1.jpg (79.17 Kb)

Якщо людина знижує вагу - організм в будь-якому випадку починає бити на сполох, якщо це відбувається дуже швидко. Справа в тому, що людське тіло налаштоване на підтримання гомеостазу - стабільних показників ваги, обміну речовин, температури тіла.

. .
.

Якщо вага різко знижується – страждає репродуктивна функція. Через це, у багатьох різко схудлих дівчаток, збивається місячний цикл.

Крім того, сповільнюється обмін речовин - потрібно економити ресурси, тому організм не дозволяє їм «згорати» даремно. Кожна калорія використовується або йде про запас, а активність різних процесів в організмі знижується. Саме тому після деякого часу на строгій дієті настає момент, коли вага ніяк не хоче знижуватися, хоча вони продовжують мало їсти.

shvidkohudati2.jpg (50.06 Kb)

Читайте також: Street workout - молодіжний вуличний спорт

Різке схуднення - результат суворої дієти. Якщо людина їсть дуже мало їжі, це означає не тільки мало калорій, але і мало поживних речовин.

Якщо в раціоні буде занадто мало калію - постраждає серце. Мала кількість білка сприяє руйнуванню м'язової маси. Дефіцит вуглеводів проявлятиметься сонливістю, поганою увагою і постійним відчуттям холоду.

obminr.jpg (.32 Kb)

Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Про здоров'я

Схожі публікації