Максимум результату: 6 вправ, які спалюють найбільше калорій

Diana Litvinchuk

вправи, які спалюють найбільше калорій

Безумовно, що якщо ви хочете схуднути вам потрібно займатися фізичними вправами, наприклад, бігом. Біг має дійсно класні переваги, адже спалює найбільше калорій на годину. Загалом, чим більше ви важите, тим більше калорій ви спалюєте під час фізичної активності. Ви можете робити будь-яку комбінацію цих вправ відповідно до своїх уподобань та рівня фізичної підготовки.

Скільки калорій ви спалюєте, залежить від кількох факторів:

  • тривалості вправи;
  • темпу;
  • інтенсивності;
  • вашої ваги та зросту.

1.Біг з високим підняттям колін

Біг з високим підіймання колін – це енергійне кардіотренування, яке підвищує частоту серцевих скорочень і зміцнює нижню частину тіла. Як високоінтенсивна вправа, біг з високим підіймання колін ефективно спалює калорії за короткий час.

Щоб виконати цю вправу:

  • Біжіть на місці, піднімаючи коліна якомога вище.
  • Швидко качайте руками вгору і вниз.

2.Альпініст

Альпініст — це кардіо-вправа, яка також тренує все тіло. Через залучення всіх м’язів ви спалюєте багато калорій за короткий час.

Щоб виконати цю вправу:

  • Почніть у положенні упору лежачи, тримаючи плечі над руками.
  • Напружте прес і підніміть праве коліно до грудей.
  • Поверніться в початкове положення і повторіть з лівим коліном.
  • Виконуйте вправу швидко, чергуючи коліна.

3. Плавання

Плавання — це тренування з низьким рівнем навантаження, яке спалює калорії, зміцнює м’язи, покращує кровообіг, а також підвищує місткість легенів і серця. 30 хвилин плавання спалюють приблизно стільки ж калорій, скільки й 30 хвилин бігу підтюпцем. Щоб збільшити спалювання калорій під час плавання, плавайте колами або займайтеся аквааеробікою.

4. Біг на короткі дистанції (спринт)

Зазвичай біг — найефективніша вправа для спалювання калорій. Якщо у вас немає часу на тривалу пробіжку, можна виконувати високоінтенсивні спринти. Це змусить ваше тіло швидко спалювати калорії для підтримки тренування. Перед спринтами розігрійтеся, виконуючи стрибки або біг з високим підіймання колін.

5. Аеробні танці

Танці — це кардіотренування, замасковане під розважальну діяльність. Це веселий спосіб підвищити частоту серцевих скорочень і спалити калорії. Спробуйте популярні танцювальні тренування, такі як зумба або боква.

6. Стрибки на скакалці

Стрибки на скакалці підвищують частоту серцевих скорочень і спалюють калорії, одночасно зміцнюючи м’язи гомілок. Скакалки компактні та легко зберігаються, що робить їх чудовим вибором для людей, які мають обмежений простір удома.