Риб’ячий жир – користь для організму

Катерина

Updated on:

ribyach_golovna

Риб’ячий жир міститься в рибі. Організм людини самостійно не здатний виробляти цю речовину. Риб’ячий жир позитивно діє на серцеву систему, і відмінний профілактичний засіб від ниркової недостатності. Його корисно приймати для профілактики при цукровому діабеті. За допомогою риб’ячого жиру можна нормалізувати артеріальний тиск, позбутися від передумов до атеросклерозу. Він покращує роботу мозку, навіть може підняти настрій, зняти стомлюваність і стрес. Цей продукт допоможе відновити красу шкіри, волосся і нігтів. У його складі міститься цілий ряд поліненасичених жирних кислот, вітаміни А, Е і Д. Ці речовини, беруть участь в підтримці нормального функціонування серцевої діяльності, він покращує стан судин, підтримує імунітет, і лікує нерви.

ribzhir

Риб’ячий жир допомагає спалювати насичені жири. Тому деякі дієтологи рекомендують використовувати риб’ячий жир для боротьби із зайвими кілограмами. За результатами експерименту, проведеного вченими Австралії, у людей, які брали щодня по 6 грамів риб’ячого жиру і займаються по 45 хвилин фітнесом, показники ліпідного обміну покращилися в порівнянні з тими, хто приймав соняшникову олію. Вправи і прийом риб’ячого жиру допомогли знизити жирову масу тіла.

rib_zhir2

Популярний риб’ячий жир і серед бодібілдерів, адже він являє собою «правильний жир», який гарантує спортсмену безліч ресурсів для подальшого зростання у вигляді вітамінів і мікроелементів, і при цьому не надає шкідливого впливу на здоров’я. Для бодібілдерів застосування риб’ячого жиру в капсулах є також дуже зручним для швидкого поповнення ресурсів.

Читайте також: Street workout – молодіжний вуличний спорт

bodib

Риб’ячий жир, по-справжньому цінний своїми лікувальними властивостями. Тому, вживаючи регулярно по кілька капсул, ви підтримаєте свій організм і додаєте йому здоров’я.